۲۰۱۶-۱۲-۱۹-۱۶-۱۱-image_2016-12-19_14-48-14

۲۰۱۶-۱۲-۱۹-۱۷-۱۱-۱۸۴۶۷_۸۷۵
کمرون زیگزال
برندی که فعالیت حرفه ای خود را در عرصه پوشاک ایرانی به معرض نمایش گذاشت و نشان داد که نه تنها پوشاک ایرانی بد نیستند بلکه با کمی ذوق و سلیقه در زمینه طراحی و تولید پوشاک می توان پوشاک ایرانی را در سر تا سر دنیا معرفی کرد . این برند سعی داشته تا پوشاک ایرانی خاص طراحی و تولید کند و سلیقه های خاص را جذب محصول خود کند. محصولات کامرون زیگزال دارای طرح های متنوعی می باشد و می توان گفت در هر محصول طرحی به کار برده شده است که تمام نگاه ها را به سوی خود جلب می کند که این ذوق و هنر طراح لباس را می رساند.

کامران بختیاری تمرکز اصلی خود را به روی طراحی لباس مردانه گذاشته است و او می گوید که چندان به لباس زنانه علاقه مند نیست و معتقد است که در ایران کار روی لباس مردانه بیشتر است و دست طراحان در این زمینه بیشتر باز است و می گوید که لباس های مردانه کامرون زیگزال است که در دنیا معروف شده اند و حرفی برای گفتن دارند. طراحی لباس برای سلبریتی ها این برند برای کسانی است که جرات پوشیدن لباس های خاص را دارند و مشتریان این برند بازیگران ، خواننده ها و سایر کسانی هستند که میخواهند خاص بپوشند. ما به صورت انلاین لباس هایمان را در خارج کشور به فروش می رسانیم و سالانه مشتریانی هستند که یک هفته به ایران می ایند و برای آن ها لباس طراحی میکنیم. کمرون زیگزال هر فصل کالکشنی مخصوص طراحی و تولید میکند و تعداد مشخصی کت و شلوار و غیره در رنگ بندی های مختلف پیشنهاد می کند.یک گزینه برای مشتری این است خودشان می توانند خلاقیت به کار ببرند و پارچه لباس را بنا به سلیق خود عوض کنند. مرحله دیگر برای کسانی است که می خواهند طرح را عوض کنند و خودشان طراحی کنند.

طراحی لباس برای سلبریتی ها

این برند برای کسانی است که جرات پوشیدن لباس های خاص را دارند و مشتریان این برند بازیگران ، خواننده ها و سایر کسانی هستند که میخواهند خاص بپوشند.

ما به صورت انلاین لباس هایمان را در خارج کشور به فروش می رسانیم و سالانه مشتریانی هستند که یک هفته به ایران می ایند و برای آن ها لباس طراحی میکنیم.

کمرون زیگزال کالکشن فصلی مخصوص طراحی و تولید میکند و تعداد مشخصی کت و شلوار  و غیره در رنگ بندی های مختلف پیشنهاد می کند.یک گزینه برای مشتری این است خودشان می توانند خلاقیت به کار ببرند و پارچه لباس را بنا به سلیق خود عوض کنند.مرحله دیگر برای کسانی است که می خواهند طرح را عوض کنند و خودشان طراحی کنند.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>