پوشش به سبک اسلامی در برندکده

برای نخستین بار برندکده ، بزرگترین فروشگاه اینترنتی مد و پوشاک ایران، مجموعه‌ای از پوشاک اسلامی بانوان معرفی کرده و در معرض فروش آنلاین  قرار داده است. مجموعه ای که توسط تولیدکنندگان برتر پوشاک اسلامی در منطقه تولید و به مناسبت ماه مبارک رمضان معرفی شده است.

برندکده، مجموعه پوشاک اسلامی بانوان شامل مجموعه‌ گسترده مانتو، بلوز، پیراهن و تونیک،  شلوار و انواع شال و روسری را متناسب با معیارهای اسلامی و فصل تابستان برای خریداران اینترنتی ایرانی تدارک دیده ‌است. معرفی کالاهایی که به بانوان ایرانی کمک می‌کند تا با رویکرد تازه‌ای به پوشاک اسلامی نگاه کنند و از طرح‌ها(ساده، گلدار، هندسی، خال خالی، راه راه و سایر طرح ها ) و رنگ‌های مختلفیرنگ های تیره، روشن، سرد، گرم) که در این لباس‌ها استفاده شده است بهره ببرند.

خوش‌پوشی مساله‌ای است که همه زنان جهان از جمله زنان مسلمان به آن توجه دارند و مد اسلامی راه و روشی است که  آراستگی در کنار حفظ حجاب در فضای عمومی را ارائه می‌کند. در این مجموعه سعی شده است با توجه به فرهنگ ایرانی-­اسلامی و بر اساس علاقه مخاطبان مجموعه‌ای از پوشاک اسلامی برای انواع سلیقه‌ها معرفی شود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 2 =